Previous
Next

واحد های 255 متری

از 30 واحد مسکونی برج اسپادانا ، تعداد 26 واحد 255 متر مربعی درطبقات 4 تا 16 به صورت 3و4 خوابه در نظر گرفته شده است. چشم انداز و نور مناسب از سه جهت در تمام طبقات ، نمایی منحصر به فرد به واحدهای این برج داده است.
لابی ورودی هر طبقه با22  متر مربع مساحت ، فضایی بزرگ رابرای ساکنان فراهم کرده است. دید و نور مناسب از3جهت در تمام طبقات ،نمایی منحصر به فرد به واحد های این برج داده است . و امکانات داخلی هر واحد میتواند ضمن برطرف کردن تمام نیاز های خانواده با بهترین کیفیت ، ارامشی کم نظیر به ساکنان این برج مدرن بدهد.
2خواب مستر با سرویس های بهداشتی اختصاصی، استفاده از سنگ های اسلب2.20*1.50 در پوشش کف واحدها، پنجره های کف تا سقف سارای ترکیه در پذیرایی و نشیمن و بهره گیری از تجهیزات مدرن تهویه و سیتم گرمایش و سرمایش از دیگر امکانات تمام واحد های این برج میباشد.

واحد های 255 متری، کاربردی و هوشمندانه

چشم انداز و نور مناسب از سه جهت در تمامی طبقات، نمایی منحصر به فرد به واحد های این برج داده است. در کلیه واحد ها  تراس هایی با متراژ مناسب در پذیرایی، آشپزخانه و اتاق خواب در نظر گرفته شده است. طراحی آشپزخانه با در نظر گرفتن تراس، لاندری و آشپرخانه کثیف به صورت فضایی مجزا با نور و تهویه طبیعی، محیطی کاملا کاربردی را برای ساکنین به ارمغان آورده است.

تراس، چشم انداز برج

درکلیه واحدها تراس هایی با متراژ مناسب در پذیرایی ، آشپزخانه و اتاق خواب در نظر گرفته شده است. طراحی آشپزخانه با در نظر گرفتن تراس، فضای لاندری و آشپزخانه کثیف (دسترسی راحت از اتاق خوابها) به صورت فضایی مجزا با نور و تهویه طبیعی محیطی کاملا کاربردی را برای ساکنین به ارمغان آورده است.

اتاق خواب و سرویس ها

مسلما اتاق خواب یکی از فضاهای بسیار مهم در هر خانه است و ما دوست داریم دکوراسیون آن را شبیه به آن چه که در فیلم ها و سریال ها میبینیم ، مدرن و دلنشین بچینیم. اگر بخواهیم این کار را با روش هایی ساده و کم هزینه انجام دهیم باید به سراغ وسایل و اکسسوری ها برویم. این وسایل بر خلاف تصور همه می توانند تاثیر بسیار زیادی در دکوراسیون اتاق خواب شما داشته باشند.

اگر اکسسوری در فضا خیلی کم و محدود به کار رود فضا را بی روح و بیش از اندازه خلوت نشان میدهد و اگر به تعداد زیادی چیده شود آن را شلوغ و پر هرج و مرج خواهد کرد.بنا براین طراحی دکوراسیون خاص و متفاوت می تواند روح نشاط و انرژی را در اتاق خواب شما القا کند.

تفاوت ما در چیست ؟!

تمامی واحدها 255 متری از سه طرف دارای نور، همچنین تمامی واحد ها دارای انشعابات مستقل می باشد.از دیگر مواردی که می توان اشاره کرد تعداد واحدهای کم در این برج است زیرا در هر طبقه 2 واحد وجود دارد علاوه بر این وجود مشاعات کاربردی و کم هزینه از وجه تمایز ماست .

" برج اسپادانا، آرامش اینجــــــاست "

ما را در فضای مجازی دنبال کنید: